Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

ÖSYM’den Bir Erteleme Daha

ÖSYM’den Bir Erteleme Daha

Daha önce velilerin ve öğrencilerin yoğun isteği üzerine tercih süresi 13 temmuz 2015 23.59’da biten ÖSYM üniversite YGS/LYS tercihleri 1 gün uzatılıp 14 temmuz 2015 23.59’a ertelenmişti. Bu erteleme süresini az bulan adayların baskısı üzerine tercih bitim tarihi bir kez daha ertelenip 16 Temmuz 2015 23.59’a yani arefe gününe ertelendi.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

ÖSYM’den Bir Erteleme Daha Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.