Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Okullarda Cep Telefonu Kullanana 5 Gün Ceza

27 Eylül 2015
Okullarda Cep Telefonu Kullanana 5 Gün Ceza

Okullarda Cep Telefonu Kullanana 5 Gün Ceza

Merhaba değerli okurlarımız Ögrenci Disiplin Yönetmeliğinde yapılmış olan değişiklikle talebelerin derste uyması gerekli olan kaidelerde yeniden güncellendi. Dersta gsm telefonu kullanan öğrencilere yönetmelik uyarınca 5 gün okuldan uzaklaştırma cezası verilebilecek.

Twitter, Facebook benzeri sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşları ya da öğretmenlerin hakkında hakaret içeren paylaşımlarda bulunanlara ise 1 ile 5 gün arası okuldan uzaklaştırma cezası alacak. Arkadaşlarına sarkıntılık yapan ise okuldan atılacak.

Düzenleme ile devamsızlık süresi de 45 günden 30 güne düşürüldü. Devamsızlık süresi 30 günü aşan öğrenciler başarısız sayılacak

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Okullarda Cep Telefonu Kullanana 5 Gün Ceza Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.