Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Öğretmen Atamalarında kesin tarih açıklandı !

1 Ağustos 2015
Öğretmen Atamalarında kesin tarih açıklandı !

Öğretmen Atamalarında kesin tarih açıklandı !

Meb, hatalı sorular olduğu gerekçesiyle dava açılan Coğrafya ve Sosyal Bilimler öğretmenliği dışında kalan tüm branşların atamalarının daha önceden açıklandığı benzeri Ağustos ayında yapılacağını bilgisini verdi .

Coğrafya ve Sosyal Bilimler öğretmenliği atamaları ise mahkeme sürecinin sonuçlanması ve puanların açıklanmasından sonra Eylül ayı içerisinde ifade edilecek .

Daha önce yaptığımız haberimizde açılan dava sebebiyle atamaların gecikebileceğini vurgulamıştık . Habere ulaşmak için tıklayınız

Yaşanabilecek belirsizliğin giderilmesi amacıyla Meb öğretmen atamalarının ne zaman yapılacağına ilişkin resmi twitter hesabından bir açıklama yaparak “KPSS’de sonuçları açıklamayan bölümler için bekleyeceğiz. O bölümlere atamayı daha sonra yapacağız.” dedi .

ÖSYM, KPSS ve ÖABT neticelerinin açıklandığı tarihte Coğrafya ve Sosyal Bilimler Öğretmenliği testlerinde değerlendirmenin mahkeme zamanı sonuçlanınca yapılacağını ifade etmişti .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Öğretmen Atamalarında kesin tarih açıklandı ! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.