Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Nerede Oy Kullanacagım ?

24 Eylül 2015
Nerede Oy Kullanacagım ?

Yüksek Seçim Kurulu Nerede Oy Kullanacağım Uygulaması,

Merhaba değerli okurlarımız YSK tarafından yapılacak olan 1 Kasım 2015 genel seçimlerine sayılı günler kaldı. YSK aracılığıyla tüm seçmenlerin nerede oy kullanacakları belirlendi .Verilen bilgide sorgu ekranı geçildikten sonra açılan sayfada aynı evde yer alan tüm seçmen bilgileri görünmektedir. Bu uygulama nasıl kullanılacak.

TC kimlik numarası resimli bir kimlik belgesi ibraz eden seçmenin oy kullanabilmesi için ne yapacak? Bu belgelerin yanında ayrıca seçmen bilgi kâğıdını veya nüfus müdürlüklerince verilmiş nüfus kayıt örneğini sandık kurulu başkanına ibraz ederek oy kullanabilecek .

Nerde Oy Kullanacağım Sorgulama Ekranı İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.