Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Milli Eğitim Bakanlığı Rehber Öğretmen Kursu Açıyor

19 Eylül 2015
Milli Eğitim Bakanlığı Rehber Öğretmen Kursu Açıyor

Milli Eğitim Bakanlığı Rehber Öğretmen Kursu Açıyor

Merhaba değerli okurlarımız Milli Eğitim Bakanlığı başvuru şartlarını taşıyanlar için rehber öğretmenlik kursu düzenleyecektir.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün 15/01/2015 tarihli ve 43501582/774/01/485787 sayılı Makam Onayı.

b) 20/002/2014 tarih ve 9 sayılı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Kararı.
Rehber öğretmen görevlendirme zorunluluğu bulunan, özel okulları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde görevlendirilecek yeterli sayıda rehber öğretmen temininde güçlüklerle karşılaşıldığından ilgi

(b) Karar kapsamında öncelikle bu alanlara kaynak gösterilen yükseköğretim programlannca karşılanması gerektiği lıususunun ilinizde faaliyet gösteren özel okullar ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerine duyurulması, ihtiyacın bu şekilde karşılanamaması halinde “özel alan kredisinden az olmamak şartıyla” Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün ilgi (a) Makam Onayı gereği ek-1 deki tabloda belirtiler yer ve tarihlerde başvuru şartlarını taşıyanlar için “Rehberlik Kursu” düzenlenecektir. Kurs başvurularında aşağıda belirtilen usul ve esaslar doğrultusunda hareket edilecektir

Detaylar İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Milli Eğitim Bakanlığı Rehber Öğretmen Kursu Açıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.