Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Millet Vekili Maaşlarına Promosyon Uygulaması

17 Ağustos 2015
Millet Vekili Maaşlarına Promosyon Uygulaması

Emeklilerin uzun süredir beklediği ve maaş promosyon ödemeleri için henüz bir anlaşmaya varılamadı Binlerce Emekliler maaş promosyon almayı beklerken Beklenen anlaşma Millet vekili maaşları için halkbankası ile promosyon anlaşması yapıldı

Daha önce’den Vekil maaşları için  İş Bankası ile yapılan anlaşmalarda maaş promosyonu  yerine akıllı cep telefonu olarak ödenmişti. Bu kez vekillerin aylık maaşlarının yüzde 53’ü tutarında promosyon için anlaşma yapıldı. Yeni yapılan anlaşma 1 Ocak 2016’dan itibaren geçerli olacak. Ekim ya da kasımda erken seçim olursa 25. dönemde milletvekili olan isimler promosyondan yararlanamayacak.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Millet Vekili Maaşlarına Promosyon Uygulaması Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.