Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Memur Maaş Zam Oranları Ne kadar Ağustos 2015

Memur Maaş Zam Oranları Ne kadar Ağustos 2015

Memur Maaş Zam Oranları  Ne Kadar Ağustos 2015

Memurlar merakla bu ay alacağı maaşları beklemekte  2015 ağustos ayı zamlı memur aylıkları ne kadar oldu; Merkez Bankası 2016 – 2017 seneleri enflasyon hedefi ve memur maaşlarına yansıyacak olan zam ne olacak işte merak ettikleriniz..

Sendikalar aracılığıyla istek edilen refah artışı taban aylığı yüzde 4+4 düzeyine mi çıkacak? Memurlara yapılacak olan maaş zammı ne kadar olacak belirlendi mı merak ediliyor. Maliye Bakanlığı ve Iş Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile beraber Kalkınma Bakanlığı ortak görüşmeleri neticesinde ortaya çıkan toplu sözleşmeye 2016 senesi amaçlı resmi enflasyon hedefi yüzde 5 olmasına nazaran yüzde 3+3 zam oranı ile masaya oturacaklar.

1 temmuz itibari ile en düşük memur aylığı 2 bin 191 Türk Lirası olarak belirlendi .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Memur Maaş Zam Oranları Ne kadar Ağustos 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.