Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Memur Maaş Bordrosu Sorgulama 2015

14 Eylül 2015
Memur Maaş Bordrosu Sorgulama 2015

Memur Maaş Bordrosu Sorgulama

Merhaba değerli okurlarımız Devlet memurları bayram ve okulların açılması öncesinde bir an önce maaşlarını almak için sabırsızlıkla bekliyorlar.  Aşağıda bulunan linkten e-bordronuza erişerek, maaş gelir ve giderlerinizi, kesintilerini kontrol edebilirsiniz.

Aşagıdaki bağlantıyı kullanarak Maliye Bakanlığı genel Müdürlüğü’nün web sitesine girin. T.C Kimlik numaranızı girdikten sonra sırasıyla Memuriyet Sicil No, Emekli Sicil No, Kontrol etmek istediğiniz e-bordro yılı, kontrol etmek istediğiniz yıla ait ay’ı seçi. İstihdam Tipi olarak memur seçip, güvenlik kodu bölümünde güvenlik kodunu giri. Gönder butonuna basarak ilgili yıla ve aya ait bordrolarını excel dosyası olarak alt tarafta göreceksiniz.

 

E-Bordro maaş sorgulamak İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Memur Maaş Bordrosu Sorgulama 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.