Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

MEB Dershane Öğretmenleri için 3bin kişilik kontenjan açtı

7 Temmuz 2015
MEB Dershane Öğretmenleri için 3bin kişilik kontenjan açtı

Milli Eğitim Bakanlığı, dershane ve etüt merkezlerinden kamuya geçecek öğretmenler için kontenjan sınırını 3 bin olarak belirlediğini açıkladı. Kontenjanda yer bulabilmek için tek şart gözeten meb, 6 yıl boyunca dershane ve etüt merkezinde sigortalı olarak çalışmış öğretmenlere şans tanıyor. Bu şartları taşıyan öğretmenlerin 1 ağustos tarihine kadar milli eğitim bakanlığının internet adresinden başvuru yapması gerekiyor. Ardından bulundukları il veya ilçenin milli eğitim müdürlüklerine giderek bu başvuruları onaylatmaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

MEB Dershane Öğretmenleri için 3bin kişilik kontenjan açtı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. halit solmaz dedi ki:

    Elektirik kaynakgi ve toz alti kaynakcisi

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.