Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak ?

16 Ağustos 2015
Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak ?

Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak ?

Kurban Bayramı 2015  yılında 24 Eylül Perşembe gününe denk geliyor. 23 Eylül Çarşamba günü yarım olmak üzere toplamda 4.5 gün tatil olacak. Kurban Bayramında da son iki gün Cumartesi ve Pazara denk geliyor.

Kurban Bayramı Ne Zaman?

Arefe: 1/2 Gün 23 Eylül Çarşamba

1. gün 24 Eylül Perşembe
2. Gün 25 Eylül Cuma
3. Gün 26 Eylül Cumartesi
4.Gün 27 Eylül Pazar

Arefe günü yarım gün resmi tatil olarak kabul edilir. Ancak Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da tatil süresi kısa olduğu için arefe günü olan Çarşamba tam gün olarak tatil ilan edilecektir. Bu şekilde de bayram tatili 5 gün olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.