Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

KPSS başvuru ücreti ne kadar ?

23 Mart 2016
KPSS başvuru ücreti ne kadar ?

KPSS başvuru ücreti ne kadar?

İskurr.gen.tr internet sitesi sizler için merak konusu olan KPSS de en çok merak konusu olan ve insanlar tarafından merak edilen sorulardan biri olan bir konuya değinmek istedik. Her kezin bildiği gibi KPSS başvurusu 17 Mart 2016 tarihi itibari ile başladı ve başvurular 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Merak edilen sorulardan biri 2016 KPSS başvurusu için ne kadar ödenecek? Merak edilenler için 2016 KPSS başvuru ücreti ve tüm detaylar haberimizde…

KPSS 2016 başvurularının alınmasıyla beraber adaylar tarafından en fazla merak edilen soruların başında 2016 KPSS başvuru ücreti gelmektedir. Peki 2016 KPSS başvuru ücreti kaç TL olacak ?

”2016 KPSS başvuruları nereye yapılacak? Kamu Personel Seçme Sınavı olarak da bilinen KPSS başvurusunda bulunmak isteyen adaylar https://ais.osym.gov.tr/ adresinden başvuru yapabilecekler. Peki, KPSS başvuru ücreti ne kadar? KPSS’nin tüm oturumlarına giren 220 lira ödeyecek KPSS’nin bütün oturumlarına girmek isteyen aday 220 lira ödeme yapacak. KPSS Başvuru Ücretini her oturum için 55,00 TL ücret olarak yatırılacak. Bir oturuma girmek isteyen adaylar 55,00 TL, İki oturuma girmek isteyen adaylar 110,00 TL, Üç oturuma girmek isteyen adaylar 165,00 TL, Tüm oturumlara girmek isteyen adaylar 220,00 TL yatıracaklar.”

Bir önceki yazımız olan Kadroya alınacak taşerona ne kadar maaş verilecek? başlıklı makalemizde işçi maaşları, maaşlar ve Taşeron İşçiler hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

KPSS başvuru ücreti ne kadar ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.