Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

KPSS-2015/1 Yerleştirme Sonuçları – Tıkla Öğren

KPSS-2015/1 Yerleştirme Sonuçları – Tıkla Öğren

KPSS-2015/1 Yerleştirme Sonuçları – Tıkla Öğren

Kamuya Atanacak personeller İçin Yapılacak Sınavlar için Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Yerleştirme sonuçları 7 Temmuz 2015  salı günü saat 14.30’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.trinternet sitesinden sonuçları görebilirsiniz.

Sonuçlara belirtilen internet sitesinden  T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile sonuçları görebilecekler. Yerleştirme işlemine ait sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin tüm bilgiler ekte verilmiştir.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Yerleştirme Sonuçları
Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

KPSS-2015/1 Yerleştirme Sonuçları – Tıkla Öğren Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.