Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kimler Ehliyet Alamaz

18 Kasım 2015
Kimler Ehliyet Alamaz

Kimler Ehliyet Alamaz

Merhaba değerli okurlarımız Ehliyet alabilmek için öncelikle kanunlarda belirtilen yaşta olmamız ve eğitim seviyesinde olmamız gerekir. Bunun dışında aynı zamanda Hukuki anlamda ceza almamamız gereken maddeler vardır bunlar uyuşturucu ve ateşli silahlar ile alakalı bir cezaya karışmamış olmamız gerekir.

Sabıkasızlık belgemizi beyan etmemiz gerekir. Sağlığımızında ehliyet almaya uygun olması özellikle alacagımız ehliyet sınıfına göre uygun bir sağlık durumunda olmamız gerekiyor. Genel olarak fiziki şartlarımızın Kullanacagımız ehliyet sınıfının şartları ile tamami ile uyuşması gerekmektedir.

Hukuki ve Fiziki şartlarımızın ehliyete uygunlugunun mutlaka müracat ettigimiz sürücü kursuna beyan etmek zorundayız. Bu şekilde Müracatlarımızı tamamlamış oluruz.

Bir önceki yazımız olan TEOG Sınavı 25-26 Kasımda Yapılacak başlıklı makalemizde TEOG ilk yarı ortak sınavları, TEOG ortak sınavları MEB TEOG test ve TEOG Sınav Sonuçları Nezaman Açıklanacak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kimler Ehliyet Alamaz Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.