Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kamuya 1500 yeni psikolog alımı

Kamuya 1500 yeni psikolog alımı

Kamuya 1500 yeni psikolog alımı yapılacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı yaptığ açıklamalarda 1500 yeni psikolog alımı yapılacağını bilgisini verdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı yaptığı açıklamalarda kamuya alım yapılacak olan psikolog alımının 1 aya içerisinde başlayacağını bildirdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı diğer taraftan toplum hizmetleri uzmanı alımı, çocuk gelişim uzmanı alımı ile birlikte sosylog alımının da yapılacağını ve farklı branşlardan personel alımının devam edeceğinin müjdeledi..

(KADEM) Kadın ve Demokrasi Derneği  ve İstanbul Ticaret Üniversitesi ile birlikte”Kadın ve Yoksulluk” ana temasıyla yapılan 2. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi’de konuşma yapan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı bir ay gibi kısa bir dönemde 1.500 psikolog istihdam edeceklerini söyleyen Ramazanoğlu, toplum hizmetleri uzmanı, ve çocuk gelişimi ve sosyolog alacakları bilgisinide verdi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na personel alımı için önümüzdeki yıllardada çalışmalar yapılacağını. Bakanlık tarafında 15 bin sosyal danışmanla Türkiye’geneli her bir ailenin sosyal danışmana ihtiyacı olduğunu belirten Ramazanoğlu, eş zamanlı yürüttükleri çalışmalarla ailenin içinden elde ettiğimiz verilerle de Türkiye’nin sağlıklı aile istatistiklerine ulaşmış olacaklarını söyledi. Şimdi aile ile istatistiklerinin çok sağlıklı olmadığının altını çizen Bakan Ramazanoğlu, yapılan çalişmaların bu verileri en kısa zamanda en doğru şekilde düzenlemek olduğunu belirtti.

Önümüzdeki günlerde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın yayınlayacağı personel alım ilanlarına iskurr.gen.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıf Katılım Bankası Başvuruları Başladı başlıklı makalemizde 2016 Vakıf Katılım iş başvurusu, Vakıf Katılım Bankası açılacak iller ve Vakıf Katılım Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.