Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kale Kilit Çerkezköy Fabrikasına 600 Personel Alıyor

11 Ekim 2015
Kale Kilit Çerkezköy Fabrikasına 600 Personel Alıyor

600 Kişilik Kadroya 3 Bin Kişi Başvurdu

Merhaba değerli okurlarımız Kale kilit çerkezköye yapacağı fabrikası için 600 personel alacağını duyurdu Çerkezköy işkur şubesine 3 bin kişi başvurunca inanılmaz bir kuyruk oluştu kalabalık işkur şubesine sıgmayınca kalabalık sokaklara taştı Başvuru için bekleyen insanlar ile görevliler arasında tartışmalar yaşandı

Türkiyenin en büyük kilit markası olan Kale kilit İstanbul güngörendeki üretim fabrikasını çerkezköye taşıma kararı aldı Bu sebeple firma Çerkezköy’de açılacak olan yeni fabrikaya çok sayıda personel alınacağını duyurdu. İşe alınacak personelin Ekim 2015 ile Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Güngören’deki fabrikada görevlendirileceği, Mart ayından itibaren ise Çerkezköy’deki fabrikaya geçişin sağlanacağı belirtildi. Başvurular ise bugün sabah saat 09.00’da başladı. Ayrıca firma mail yoluyla da başvuru alındığını açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.