Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Kadın çalışanlara tazminat müjdesi!

6 Temmuz 2015
Kadın çalışanlara tazminat müjdesi!

Yeni düzenlemelerle beraber kadın çalışanlar artık evlendikten sonra istifa ettiği zaman tazminatını alabilecek. İşverene istifa öncesi verilen dilekçe ile kıdem tazminatı almak mümkün ancak bunun için dilekçenizde işten ayrılma sebebinin evlilik olduğunu belirtmeniz gerekiyor. Dilekçeyi verirken evliliğinizi resmi evraklarla kanıtlamanız gerekirken, çalışmış olduğunuz işyerinde minimum 1 yıl çalışıyor olmanız gerekmektedir.

Kaynak: Editör.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.