Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İşte iPhone 6S’in Çıkış Tarihi

5 Temmuz 2015
İşte iPhone 6S’in Çıkış Tarihi

Apple’ın çıkarması beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 6S’in ne zaman tanıtılacağı netleşmeye başladı. İşte Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 6S çıkış tarihi…

 

Teknoloji tutkunlarının merakla bekledigi gelişmelerinden biri olan yeni iPhone, bir süredir söylentiler ile gündemde. Özellikle son günlerde söylentiler gittikçe artarken bu seferde iPhone 6S, tanıtım tarihiyle ilgili haberimiz ile gündemimize almış bulunmaktayız.

İşte iPhone 6S Tanıtım Tarihi!

Her sene Eylül ayında tanıtılan yeni iPhone,lar  bu yılda geleneği bozmayarak modelleri yine bir Cuma günü olan 18 Eylül tarihinde piyasaya sunacagı söylenmekte. iPhone 6S’in tanıtımı ise 11 Eylül günü gerçekleşecek.

Foxconn’a yakın kişilerce onaylanan bu bilgilerin doğruluk payı ise oldukça yüksek. Ayrıca modellerin Foxconn fabrikalarında üretimine başlandığı da söylenenler arasında.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İşte iPhone 6S’in Çıkış Tarihi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.