Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İstanbul Servis Ücretleri 2015

21 Ağustos 2015
İstanbul Servis Ücretleri 2015

İstanbul Servis Ücretleri 2015

28 Eylül de okullar açılacak. Okulların açılması Kurban bayramı tatili sonrasına ertelendi. Velilerin en merak ettiği servis ücretleri de bu gün açıklandı. Eğitim masraflarının büyük kısmını oluşturan servis ücretleri, özellikle İstanbul’da velilerin cebini yakacak gibi gözüküyor.

2014-2015-servis-ucretleri

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İstanbul Servis Ücretleri 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.