Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İşsiz Gençlere İş Bulanakadar Maaş Ödemesi Gündemde

15 Eylül 2015
İşsiz Gençlere İş Bulanakadar Maaş Ödemesi Gündemde

İşsiz Gençlere İş Bulanakadar Maaş Ödemesi Gündemde

Merhaba değerli okurlarımız seçim öncesi gençleri de sevindiren bir müjde geldi.Dar gelirliye müjdeSeçim yaklaşırken parti yönetiminin seçim vaadleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu çalışmalardan birisi de üniversite mezunu gençlere iş buluncaya kadar maaş verilmesi olarak ilan edildi.

Ayrıca her evde çalışan bir sigortalının olması, kredi kullanan yaşlıların ödeme işlemlerinin de kolaylaştırılması, gençlere belli kıstaslarla ücretsiz internet sağlanması, kariyer merkezleri oluşturulması, 2016 için 6+5 zam verilen memurların enflasyona ezdirilmemesi gibi unsurlar manifestoya yansıtılacak. Başbakan Davutoğlu, 21 Eylül’de Ankara’da milletvekillerini tanıtırken seçim manifestosunu açıklayacak.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İşsiz Gençlere İş Bulanakadar Maaş Ödemesi Gündemde Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.