Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İŞKUR 100 Bin İşçi Alacak

26 Ocak 2016
İŞKUR 100 Bin İşçi Alacak

İŞKUR 100 Bin İşçi Alacak

İşsizlerin bir umutla iş başvurularını toplayıp işçi arayan işverenlere personel bulan İŞKUR, işveren ve iş arayanlara destek olmak için hizmet vermeye devam ediyor. İŞKUR, işsiz insanlar için iş istihdamı etmek için çalışmalarını sürdürüyor. İŞKUR, tarafından yürütülen çalışmalara hükümet kanadından da ciddi anlamda destek veriliyor. İşkur 2016 yılının ilk aylarında bir çok sektör için 100 bin işçi aranıyor.

 

Hükümet yeni yıl ile birlikte yaptığı çalışmalarla beraber İŞKURA büyük destek verecek. İŞKUR 2016 yılı içerisinde personel ihtiyacı bulunan işletmeler için 100 bin işçi alımı yapacak. İşkur tarafından planlanan işçi alımlarına asğari ücret zammı yanısıra yeni iş kuran girişimcilere devlet tarafından 3 yıl süre ile gelir vergisi almayacak olması işkurun projesine destek olacak.

İşkur tarafından yapılan çalışmalar ile 3 yıl içerisinde 3 milyon işsize iş sağlaması planlanıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Asgari Geçim İndirimini Kimler Alır başlıklı makalemizde 2016, 2016 agi ve 2016 asgari geçim indirimi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İŞKUR 100 Bin İşçi Alacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.