Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İşi Hazır Olan Meslekler

İşi Hazır Olan Meslekler

İşi Hazır Olan Meslekler

Lys sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte adayların tercihleri başladı. Tercih tarihi  döneminde adaylar da aileleriyle birlikte gelecegi garanti olan meslekler için kariyer garantisi veren bölümlerin arayışına girdi.Mezuniyetin ardında işsiz kalmayacagınızı garanti eden sektörler meslekleri tercih etmenizde fayda var.

 

Tıp, hukuk gibi bölümler her sene oldugu gibi bu senede garanti bölümler arasında yer alıyor Uzmanların tercihleri arasında saglık, bilişim ulaşım gibi bölümelerde mezunlarının da işsiz kalmayacagını belirtiyor

KARİYER GARANTİLİ BÖLÜMLER NELERDİR

 

Gıda ve beslenme mühendisliği,Hemşirelik,Turizm İşletmeciliği,İnternet gazeteciliği,Sosyal medya uzmanı,Veritabanı yöneticisi,Dijital pazarlama uzmanı,Uçak bakımı,Denizcilik gibi bölümler kariyer garantili bölümler arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.