Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İşçilere Müjde Bayramda 2500 Tl

16 Temmuz 2015
İşçilere Müjde Bayramda 2500 Tl

İşçilere Müjde Bayramda 2500 Tl

Tayyip Erdoğan, 3. Havalimanında personel işçilerle iftar yemeği verdi. Havalimanının Orta Şantiyesi’nde işçilerle daima birlikte oruçlarını açarken bununla birlikte bir müjde verdi. İftar yemeğinde konuşan Erdoğan işçilere bayram hediyesinin müjdesini verdi.

Erdoğan müjdeyi verdi, herkese bayram hediyesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. Havaalanı Orta Şantiyesi’nde işçilerle birlikte iftar inşa etti . İftar öncesinde yaptığı konuşmada, “Bizim birliğe, beraberliğe bir sürü ihtiyacımız var. Bizi ayirmak isteyenlere, bölmek isteyenlere karşın bu birliğe, beraberliğe bir sürü ihtiyacımız var” diye konuştu .

3. köprü inşaatında işçilere bayram armağanı sözü verici Erdoğan, şu şekilde konuştu:İşçilere bayram müjdesi 2 bin 500 TL

” Bir millet, bir bayrak, bir vatan, bir hükümet olacağız… İçinde her çeşitli etnik kimliği barındıran bir halkız . Ülkemiz Cumhuriyeti yurttaşlığı bilinci bir sürü mühim . Bizim 2. bir bayrağımız olamaz.”

İşçilere Bayram Müjdesi

Bayram öncesinde işçilerle oruç açan Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3. Havaalanı müteşebbislerine, çalışanları sevindirmelerini ricasında yer alırken şunları kaydetti:

“Bu dev yatırımın müteşebbislerine bir ricada bulundum. Dedim ki, ‘Bu bayram bütün bu şantiyede çalışanları bir sevindirin.’Sağ olsunlar, ‘Ne derseniz biz de onu yapalım’ dediler ve ast-üst hiçbir başkalık yapmaksızın buradaki her bir kardeşimize 2 bin 500’er TL bu bayramda birer ödül verecekler. “

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İşçilere Müjde Bayramda 2500 Tl Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.