Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sınavı Başvuruları Başladı

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sınavı Başvuruları Başladı

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sınavı Başvuruları Başladı

Merhaba değerli okurlarımız iş sağlıgı ve güvenliği 2015 aralık dönemi sınavı 5 Aralık tarihinde yapılacak. Sınav başvuruları 27 Ekim tarihi itibari ile başlayacak. 5 Kasımda ise başvurular sona erecek. Sınava giriş ücretleri 27 Ekim tarihinde başlayacak.6 kasımda akşam 23:59 da bitecektir. Sınava ait tüm bilgilere ilke ve kurallara aşagıdaki bağlantıdan ulaşabilecekler.

http://www.osym.gov.tr/belge/1-24738/2015-isg-aralik-donemi-basvuru-bilgileri.html

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sınavı Başvuruları Başladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.