Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Haziran Dönemindeki Atamalara İtiraz Sonuçları

13 Temmuz 2015
Haziran Dönemindeki Atamalara İtiraz Sonuçları

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca yapılan Haziran ayındaki tercihlerinin unvanlara göre yerinde olup olmadığının değerlendirme sonuçları 10 Haziran 2015’te resmi olarak sitede yayınlanmıştı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan değerlendirme sonuçlarına itirazların sonuçları da yayınlandı. Siz de bu atama itirazlarının sonuçlarına asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Haziran Dönemi Atama İtirazlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız..

 

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Haziran Dönemindeki Atamalara İtiraz Sonuçları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.