Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Harvard Üniversitesi’ne Nasıl Gidebilirim ?

Harvard Üniversitesi’ne Nasıl Gidebilirim ?

Harvard Üniversitesi’ne Nasıl Gidilir

Merhaba değerli okurlarımız Üniversiteye kabul ederken ögrencilerin genel olarak Lisedeki başarısına, referans mektuplarına, yazdıgı niyet mektubunda kendini ifade ediş biçimine sosyal aktivitelerine ve toefl sınav skorlarına bakarak karar verilir.

Bazı öğrenciler Lise notları çok başarılıdır. o konuda öne çıkarlar. bazı öğrenciler ise  sosyal aktivitelerde gösterdikleri liderliklerde topluma katkı yapan geliştirdikleri projeler ile öne çıkarlar dolayısı ile Harvard üniversitesinde öğrencilerin başvuruları bir paket olarak degerlendirilir.

Herhangi bir minumum şart herhangi bir not ortalaması şartı olmaz. Kabul olan ögrencilerin % 97 si kendi liselerinde % 10 luk dilimde öğrencilerdir. Amerikada Üniversiteye giriş sınavı olarak söyleyebilecegimiz. SAT 1 ve SAT 2 sınavlarına kesinlikle girilmeli. Amerika dışında bir lisede ögrenci bile olsanız bu sınavlara girilmesi mecburidir.

Bir önceki yazımız olan Hangi Meslekler Yurtdışında Kolay İş Bulur başlıklı makalemizde 8 bin kişiye yurtdışında iş imkanı, avustralyada iş arıyorum ve İşkur hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.