Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Hafızlık Ve Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Başlıyor

7 Temmuz 2015
Hafızlık Ve Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Başlıyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in katılımıyla yarın İstanbul’da başlayacak olan, 53 İslam ülkesinden 98 yarışmacının katılacağı yarışma 12 temmuz’a kadar sürecek. Yarışmanın İstanbul Fatih Camii’nde gerçekleştireceği belirtildi. 31 yıldan beri hafızlık yarışması düzenleniyor ve öte taraftan kitabi olarak 2 yıldır Hüsn-ü Hat Yarışması yapıyoruz. Arapça bilgi ve etkinlik yarışmaları çerçevesinde. Sözlerini kaydeden din eğitimi genel müdürü Nazif Yılmaz, her geçen yıl yarışmaya katılımın oldukça arttığını sevinçle müjdeledi.

Kaynak: editör.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Hafızlık Ve Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Başlıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.