Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Genel Kurmay Başkanı Necdet Özelin Misafiri

9 Temmuz 2015
Genel Kurmay Başkanı Necdet Özelin Misafiri

3 Temmuz 2015 tarihinde Pakistan İslam Cumhuriyeti’nin büyükelçisi Sohail Mahmood ve heyetleri misafir etti.

genel kurmay başkanı necdet özel görüşmesi

Ankara Genel kurmay başkanı Necdet Özel ile Pakistan İslam Cumhuriyeti’nin büyükelçisi Sohail Mahmood ve beraberindeki heyetin saat 15.00’da  yapacağı görüşme Genel kurmay başkanlığının resmi internet sitesinde açıklanmıştı. Ne hakkında konuşulduğu, konunun ne olduğu görüşme merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Genel Kurmay Başkanı Necdet Özelin Misafiri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.