Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Genç Polis Tayin Memnunsuzluğundan Kendini Vurdu

10 Temmuz 2015
Genç Polis Tayin Memnunsuzluğundan Kendini Vurdu

Kırıkkale ilinin Çallıöz Mahallesi Nenehatun Caddesi Bağış Apartmanı’nda Çevik Kuvvet’te görevli ailesiyle birlikte yaşamını sürdüren üç senelik polis memuru Berkay Ö., tayininin çıkması üzerine Kırıkkaleyle ilişkisini kesmek için Kırıkkale Emniyet Müdürlüğüne gidecekti.

Evden asansörle inerken bulunan üstüne zimmetli tabancası ile kendini başından vuran Berkay Ö., ağır yaralı olarak Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde yoğun bakım altına alındı. Ailelesine uzun süre Kırıkkale’de kalmak istediğini belirten Berkay Ö.’nün tayininin Hakkari’ye çıktığı açıklanırken, hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Genç Polis Tayin Memnunsuzluğundan Kendini Vurdu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.