Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gelir Testi Yaptırmayanlar İçin Uyarı

29 Eylül 2015
Gelir Testi Yaptırmayanlar İçin Uyarı

Gelir Testi Yaptırmayanlar İçin Uyarı

Merhaba değerli okurlarımız GSS borcu olanlar için 30 Eylüle de gelir testine girerek, borcundan kurtulma imkanı bulunuyor. Peki, gelir testi yaptırmayan vatandaşlar neyle karşılaşacak? Gelir testi için yalnızca 1 gün kalırken; Sosyal Güvenlik Uzmanları  bu konuda merak edilenleri açıklayarak insanları uyardı. İşte GSS borcunu belirleyen gelir testine ilişkin merak edilen ayrıntılar .

SGK’ya bağlı olarak sigortalı olarak çalışanların gelir testi yapması mecburiyeti bulunmuyor .

Gelir Testi Yapmayana Maaş 305 Lira

Sosyal Güvenlik Uzmanları , gelir testi yaptırılmazsa ne olacağını bilgisini verdi . uzmanlar, gelir testi yaptırmayan bireylerin GSS primleri yüksek olarak hesaplanır. En yüksek GSS pirimi de maaş 305 lira olarak belirlenmiştir. Yani gelir testi yaptırmayanlar devlete her ay 305 lira borçlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.