Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Esnafa Toplamda 100 Bin Lira Destek

3 Eylül 2015
Esnafa Toplamda 100 Bin Lira Destek

Esnafa Toplamda 100 Bin Lira Destek

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Esnaflara iş kurmasında , işini geliştirmesinde ve yepyeni projelerinde kullanması niçin verilen destekler büyük ilgi görüyor . Esnafa kredi veren en fazla bilinen kurum olan KOSGEB , kredi miktarlarını artırmaya devam etmektedir . Bizzat işini yapanlara KOSGEB’ten düşük faizli ve geç ödemeli kredi uygulaması devam etmektedir . KOSGEB küçük işletmeler için ayırdığı bütçesini 100 milyon liraya çıkardı .

KOSGEB’ten esnafa kredi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı ( KOSGEB ) geçen sene 22 bin 867 işletmeye 164 milyon 465 bin 277 TL destekledi . KOSGEB desteklerinden yararlananların sayısı her geçtiğimiz gün çoğalıyor .

Esnafa 100 milyon TL destek

KOSGEB aracılığıyla düşük faizli ve geç ödemeli kredi sistemi devam etmektedir . Küçük işletmeler için 100 milyon TL ayrıldı . Esnafa 100 milyon TL destek

Esnafa 100 milyon TL destek Bilim , Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık , bu sene Ağustos ayı itibarıyla ise 27 bin 645 işletmeye toplamında 202 milyon 449 bin 728 TL destek verildiğini duyurdu . Bu desteklerle KOBİ’lerin işini büyütmesi , şirketlerin kurumsallaşması , ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet ortamına girilmesi ve markalaşmaları için bu sene da destekler çoğalarak devam edecek . KOSGEB 2015 senesinde ” markalaşma ve kurumsallaşma ” destek programı için 100 milyon TL ayırdı .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.