Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Erken Emeklilik Ve İkramiye Meclis’te

Erken Emeklilik Ve İkramiye Meclis’te

Erken Emeklilik Ve İkramiye Meclis’te

Hem emeklileri aynı zamanda çalışma süresini tamamlamış yani emekli olmak isteyenleri ilgilendiren kanun önerileri Meclis’te. Emeklilere senede 2 ikramiye ödenmesi Meclis’e taşınırken; kanun önerileri aralarında erken emeklilik yöntemini açacak 2 aranjman yer ediniyor . İşte Meclis’in bir sonraki dönemde ele alacağı düzenlemeler:

DOĞUM İMKANI
Emeklilere senede 2 kez Ramazan ve Kurban bayramlarında olmak üzere almakta oldukları maaş meblağında ikramiye ödenmesi amaçlı kanun önerisi verildi.
Emeklilikte yaşa takılanlar amaçlı de kanun önerisi hazırlandı. Teklif, sigorta müddeti ve prim zaman sayısını doldurmuş ve yaşlılık aylığının bağlanması amaçlı yaş şartını bekleyenlerin çalışma süresini tamamlamış yani emekli olmasını öngörüyor.
Çalışan bayanların sigortalı olmadan öncesinde yaptıkları doğumlar amaçlı de borçlanmalarına imkân sağlanması amaçlı kanun önerisi verildi.
Çiftçilerin tarımsal üretimde kullandıkları motorindeki Katma Ölçüt Vergisi ve Özel Tüketim Vergisi’nin sıfırlanması amaçlı de teklif hazırlandı.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Erken Emeklilik Ve İkramiye Meclis’te Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.