Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emniyet Genel Müdürlüğü 2 Bin 234 Bekçi Alıyor

3 Nisan 2016
Emniyet Genel Müdürlüğü 2 Bin 234 Bekçi Alıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü 2234 Bekçi Alacak

Uzun zamandır gündemde olan bekçi alımları, ile ilgili gelişmelerin sonuna yaklaşılıyor. Uzun zamandır yayınlanan haberlerde bekçi alımı yapılacağına dair haberlerle bir çok kişi bekçi alım ilanlarını beklemeye başladılar. Beklenen bekçi alım haberleri için hükümet kanadı bekçi alımları için beklenen adım atıldı.  Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınav yönetmeliğinde yapılan değişiklikler le birlikte eski yönetmelik değişti.

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinin bekçi ihtiyaçları doğrultusunda 2016 yılı içerisinde 2 bin 234 bekçi alınacak. Bekçi alımları illerde valilikler tarafından yapılacak. Peki bekçi alımı ne zaman yapılacak, 2016 yılı bekçi alımı başvuru şartları neler, ne kadar bekçi alınacak işte ayrıntılar.

EGM 2.234 Bekçi Alımı İlanı

Uzun bir zamandır beklenmekte olan Emniyet Genel Müdürlüğü bekçi alımı çok kısa süre içerisinde gerçekleşecek. Bekçi alımı için yapılan duyuruda polislerin işlerini aksatmamaları ve azalan bekçi kadrosunun arttırılabilmesi için 2016 yılında çok sayıda bekçi alımı yapılacağı belirtildi.  Yönetmeliğin değiştirilmesinin ardından çok yakında 2016 bekçi alımı ilanının Resmi Gazete‘de yayınlanması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Babadan Oğula Tapu Devir Masrafı 2016 başlıklı makalemizde Aile içi tapu devir, Babadan oğula satış nasıl yapılır ve Babadan Oğula Tapu devri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. zekriya dedi ki:

  çok istekli ve gönüllüyüm

 2. MAHMUT AKAY dedi ki:

  Tekirdağ/Çorlu’da ikamet ediyorum güvenlik görevlisi olarak tecrübem var ve aynı zamanda 3 sene uzman çavuşluk yaptım. Lütfen iletişime geçiniz. Tel:

 3. aziz dedi ki:

  bekçi olmak istiyorum ama basıl olucam yardımcı olurmusunuz

 4. murat dedi ki:

  20 SENELİK ÖZEL GÜV GÖREVLİSİYİM SİLAHLI KARTIM VAR BEKÇİLİGE TALİBİM SAYGILAR

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.