Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emekliye Zamlı Maaş Bayram’da

7 Temmuz 2015
Emekliye Zamlı Maaş Bayram’da

Yaklaşık 11 milyon emekli ve memurun zammı geçtiğimiz günlerde belli oldu. Toplam  yüzde 4.76 oranında artacak olan maaşlar bayram öncesi hesaplara yatırılmış olacak. SSK ve Bağ-Kur emeklilerine ayrıca seyyanen zam uygulanacağı açıklandı.  Ramazan Bayramı’nın 28-29 temmuz  tarihine rastlaması yüzünden bayram sonrasında ödenmesi gereken emekli aylıkları, bayram öncesi ödenmişti. Memur emeklileri maaşlarını her ayın 1-5 arası,  işçi emeklileri ayın 18-24 arası bankadan çekebiliyor. SSK emeklilerinin büyük çoğunluğunun maaşı sigorta tahsis numaralarının son iki numarasına göre yatırıyor.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emekliye Zamlı Maaş Bayram’da Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.