Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Emekliye Güzel Haber

21 Temmuz 2015
Emekliye Güzel Haber

Emekliye Güzel Haber

Emeklilere maaş aldığı bankalardan promosyon almaları ile ilgili uzun zamandır beklentiler devam ediyor . Bugüne dek tahmini 10.9 milyon emeklinin umut ettiği promosyon ödemelerine ilişkili olarak kesinlikle bir adım atılmadı. Geçim sıkıntısı içinde olan emekliler promosyon ödemesi ile aylıklarının bir miktar da olsa artmasını bekliyor. Emeklilerin promosyon beklentilerine ilişkili olarak taleplerine bakanlıktan destek bekleniyor. Emeklilerin sesini duyan bakanlık düğmeye bastı! Emekliye 900 lira promosyon ödenmesine ilişkili olarak adım atıldı.

Çalışma Bakanlığı’nın promosyon konusunu ele alması, emeklileri heyecanlandırdı. Anlaşma sağlanırsa emekli her aşama için aşağı yukarı 900 lira ek gelir temin edecek . Promosyon ödemeleri emeklilerin hesabına yatacak.

Emekliye promosyon yeniden hükümetin gündeme alındı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın bankalarla müzakereye yeniden başlaması, Memur- Sen’in de promosyonu toplu mukavele masasında görüşeceklerini açıklaması , emeklileri heyecanlandırdı. Umutları artan emekliler, bu kez bankalarla uzlaşılmasını ve iyi bir rakam için anlaşılmasını istiyor . Emekliler de memurlar gibi anlaşma yapılmasını bekliyor. Anlaşma sağlanırsa emekliye 900 lira promosyon ödenmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emekliye Güzel Haber Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.