Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Emekliye 700 Tl Kurban Parası Verilecek

16 Ağustos 2015
Emekliye 700 Tl Kurban Parası Verilecek

Emekliye 700 Tl Kurban Parası Verilecek

Merhaba Sayın Okurlarımız Erken seçim ihtimali üzerine konuşulurken siyasi partilerin seçim çalışmaları başladı. AK Parti’ de henüz hazırlık aşamasında olan seçim stratejisinde sosyal kesimleri ilgilendiren stratejiler ağırlıkta. Emekli, memur, işçi, gibi kesimleri ilgilendiren projelerde öne çıkıyor. Özellikle emeklileri sevindirecek bir çalışmanın yapıldığı öğrenildi.

Bu kapsamda hükümetin, kurban bayramında emekliye 600-700 liralık kurban parası vermesi üzerinde de konuşulmakta.

Sabah’ta yer alan habere göre hükümetin emekli maaşlarını seyyanen 100 lira arttırmasının, yıllık bin 200 lira yani bir ikramiyeye denk geldiği de anlatılacak.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emekliye 700 Tl Kurban Parası Verilecek Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. sümran dedi ki:

    kurban parası vercek dıye beklemeyın hepsı zarf atıyor

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.