Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Emekli Maaşları Kurban Bayramı Öncesi Yatırılacak

1 Eylül 2015
Emekli Maaşları Kurban Bayramı Öncesi Yatırılacak

Emekli Maaşları Kurban Bayramı Öncesi Yatırılacak

Bayramlarda klasik olmuş her zaman karşımıza çıkan sorular içerisindedir . Bayram öncesi insanlar alışverişlerini yapabilmeleri için bu maaşların ödenmesi veya bayram sonuna kalması durumudur . 2015 Ramazan Bayramı ve 2015 Kurban Bayramında yine aynı sorun ile karşılaşabilir . Fakat geçtiğimiz senelerden örnek olarak alırsak , hükümet her zaman bayram önü emekliyi , işçiyi ve memuru mağdur etmemek adına bayram öncesi aylıklarını yatırmıştır .

Ramazan bayramı bu yıl 17 Temmuz 2015 Cuma güne denk geldiğinden ötürü memur ve işçi aylıklarını ayın 15’inde normal tarihinde yatıracaktır . Fakat , emekli maaşları 23 – 24 – 25 – 26 – 27 alan emekliler için maaşların erken ödenmesi kapıda olabilmektedir .
Geçtiğimiz yılları incelediğimiz de bu durumda olan kişi sayısı fazla iken , görüyoruz ki bu yıl böyle problemin az kişiyi etkileyeceği , fakat hükümetin gerekli önemleri alarak bu kişileri mağdur etmeyeceği kesindir . Bayramdan 1 gün önce hiç bir zaman yatmaz . Nedeni ise , kişilerin alışverişlerini bayramdan 1 2 gün önce yapmalıdır . Bununla Birlikte bayramda en az 5 gün önce maaşların yatması ve kişilerin alışverişlerini bir an önce bitirmeleri gerekmektedir .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emekli Maaşları Kurban Bayramı Öncesi Yatırılacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.