Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Eğitim Yardımı Belli Oldu 2 Bin 492 Liranızı Alınız

17 Eylül 2015
Eğitim Yardımı Belli Oldu 2 Bin 492 Liranızı Alınız

Eğitim Yardımı Belli Oldu 2 Bin 492 Liranızı Alınız

Merhaba değerli okurlarımız Devletten 2 Bin 492 Liranızı Almayı Unutmayın! Sosyal Güvenlik Kurumu çok önemli bir detaylı bilgi yaptı . Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ( SOSYAL GÜVENLIK KURUMU ), 2015-2016 öğretim senesinde şehit, harp ve vazife malullerinin çocuklarına ödeyeceği eğitim ve öğretim yardımını, ilköğretim talebeleri için birey başı bin 246 TL , lise talebeleri için bin 869 TL ve akademi talebeleri için ise 2 bin 492 TL olarak açıklandı .İşte tüm ayrıntılar …

İlköğretim (1-8. Sınıflar) için : 1.246,26 TL

Lise için : 1.869,39 TL

Yüksekokul için : 2.492,52 TLolarak tespit edilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.