Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Dolardaki Yükseliş Devam Edermi ?

30 Ağustos 2015
Dolardaki Yükseliş Devam Edermi ?

Dolar yükselmeye devam eder mi?

Ülkemizde meydana gelen terör olayları , Merkez Bankası’nın bağımsızlığına dair kaygılar ve yeniden seçim beklentisi ile meydana gelen siyasi belirsizlikler nedeni ile TL , dolar karşısındaki kaybını giderek artırdı ve yeni rekorlar kırdı .

Dolar 3 TL’ye kadar çıktı ve tüm zamanların maksimum seviyesini görmüş oldu . Daha sonra gelen satışlarla 2 , 92 TL düzeyine gerilese de yükseliş trendi bitmiş değil .

Dolar yükselmeye devam eder mi?
Uzmanla , dolar/TL’de 2 , 90 – 3 , 00 TL bandında seyrini koruması bekleniyor . Fakat eğer Merkez Bankası faiz artışına gidersek dolar/TL biraz daha soluklanabilir .

Bu yönde bir karar gelmezse uzman kişiler yukarı gidişin ve 3 . 10 üzerinin görülebileceğini dile getiriyor . Zira önümüzdeki dönemde yeniden seçim gündeme gelecek ve bu siyasi belirsizlik de dolardaki yukarı hareketin devamını temin edecek .

dolar yükselir mi düşer mi , dolar yükselir mi 2015 , dolar düşer mi 2015 , dolar ne olur 2015

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Dolardaki Yükseliş Devam Edermi ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.