Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Nisan 2017, Cuma

Dizi Ve Film Setlerinde İş İmkanları 2016

Dizi Ve Film Setlerinde İş İmkanları 2016

Dizi Ve Film Setleri İçin Personel Alımı 2016

Türkiye son yıllarda televizyon dizi çekiminde altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Neredeyse bu dizilerin hepsinin belli bir izleyici kitlesi mevcut. Bazı diziler uzun yıllar boyunca izleniyor bazıları bir kaç yıl içerisinde bitiyor. Elbette biten dizilerin yerinide yeni diziler alıyor. Dizi setlerinde ve dizilerde yüzlerce insan  istihdam ediliyor.

Dizilerde çalışan figüran dan malzemeci sin’den ayak işlerine bakan çok sayıda insan var. Özellikle dizi setlerinde bir çok işi öğrenciler yapıyor. Dizi setlerin de çalıştırılmak için çok sayıda personel alımı yapan firma bulunmaktadır. zor gibi gözüken bu sektörün ciddi bir personel alımı yaptığını söyleyebiliriz.

Eğer kendinizi yetenekli hissediyorsanız bu dizi setlerinde çok kolay iş bulabilirsiniz. Eğer teknik bir özelliğiniz varsa iş bulma şansınız daha fazla özellikle elektrikçi, ışıkçı, malzemeci gibi çok sayıda pozisyondan da yararlanabilirsiniz.

 

Dizi setlerin de çalışmak her ne kadar geçici bir iş gibi gözükse de aslında kendinizi ispat ettiğiniz takdirde uzun yıllar görev alabiliyorsunuz. Size iş imkanı veren firma sizi sadece dizi setlerinde kullanmıyor. Reklam çekimleri, Sinema filmi çekimi, gibi bir çok işte görev alabiliyorsunuz.

Değerli okurlarımız bahsettiğimiz iş ilanları belirli aralıklarda yayınlanıyor. Bu işe sahip olmak isteyenlar sitemizi sürekli takip edip yayınlanan ilanlar dan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Bu ilanları yayınlayan cast ajanslarından biri olan Mayadroom ajanstır. altta verilen bağlantıdan bahsettiğimiz ilanlara göz atabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/mayadroom-ajans-is-ilanlari?firma=84399

Bir önceki yazımız olan TÜBİTAK 118 Personel Alacak 2016 başlıklı makalemizde 118 personel alımı, 2016 Personel Alımları ve Iş Ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dizi Ve Film Setlerinde İş İmkanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Burçin diyor ki:

  Merhaba dizi setlerinde çalışmak istiyorum profesyonel makyözüm

  1. ibrahim diyor ki:

   kaç yıldır yapıyorsunuz ?

 2. ibrahim diyor ki:

  Dizi setlerinde prof. oyuncu olarak görev alabilirim. !

 3. pinar bescocuklu diyor ki:

  Reklam cekimlerinde rol almak istiyorumm

 4. Fatih diyor ki:

  Şetlerde Reklamlarda oynamak istiyorum seyahat engelim yok.30 yaşındayım rol almak istiyorum.

 5. Mustafa Sarıköse diyor ki:

  Merhaba setlerde profesyonel montaj efekt çalışmaları yapabilirim öğrenciyim yaptığım çalışmaları da gösterebilirim bana ulaşın lütfen

 6. Mehmet tural diyor ki:

  Her görev uyar

 7. Gül diyor ki:

  Film çekimleri için müstakil evim var

 8. Osman Kılıç diyor ki:

  İssizim, sette ne iş verirseniz yaparım yeter ki iş olsun.

 9. cemal diyor ki:

  merhaba ben cemal

  set söktürü de çalışmak meslek edilmek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

 10. FK Ferhat diyor ki:

  Dizilerde oynamak istiyorum sinema filmlerinde oynamak istiyorum yardımcı oulrsanız sevinirim

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.