Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Digitürk, Katarlı Şirkete Satıldı

21 Temmuz 2015
Digitürk, Katarlı Şirkete Satıldı

Digitürk, Katarlı Şirkete Satıldı

Çukurova Grubunun içinde bulunduğu sorunlar ardından Digitürk idaresi TMSF eline geçmişti. 2013 yılından itibaren idaresi idare ettiren TMSF sonunda bir alıcı çıkması ile satış işlemini gerçekleştirdi.

Digitürk, Katarlı Şeyh Al-Khalifa’ya satıldı

Katarlı şirket satın alım işlemi için 1 ,2 milyar $ ücret ödeyecek. Bu rakam için gelen yorumlarda ise Digitürk’ün güzel bir rakama satıldığı söylenmektedir. Tahmini olarak 3,5 milyon üyesi , 239 seçkin kanalı ile farkını ortaya koyan ve birçok kişi tarafından da tercih edilen Digitürk için şirket tarafından ” Türk sporu için verilen önemi biliyoruz. Bunu daha güzel bir hale getirebilmeyi iple çekiyoruz. ” izahı yapıldı .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Digitürk, Katarlı Şirkete Satıldı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.