Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı

DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı

Ek yerleştirme tercih işlemleri, 27 Ekim-2 Kasım Tarihleri Arasında

Merhaba değerli okurlarımız Meslek yüksek okulu ve açıköğretim de önlisans programlarından mezun olanların,lisans ögrenimi geçişlerinde düzenlenen Dikey geçiş Sınavı ek yerleştirme tercihi 27 ekim ile 2 kasım tarihleri arasında yapılacaktır.

Ösym web sitesi üzerinden yapılan duyuruda. Adaylar terciklerini Tc numaralarının yanı sıra şifreleri ile “https://ais.osym.gov.tr” web sitesinden yapabilecekler.

Yerleştirme sonuçları ÖSYM’nin web sayfasında açıklanacak, adaylara ayrıca yerleştirme sonuç belgesi gönderilmeyecek. Ek yerleştirme için tercih ücreti ise 15 lira olarak belirlendi. Ücret yatırma işlemi, 3 Kasım 2015 Salı günü saat 23.59’da sona erecek.

Bir önceki yazımız olan İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sınavı Başvuruları Başladı başlıklı makalemizde İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası Nasıl Alınır, İSG Sınavı Başvuru Şartları Neler ve ÖSYM İş Sağlığı Sertifikası Sınavı Başvurusu Başladı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.