Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

DGS 2015 Tercih Kılavuzu Yayımlandı

27 Ağustos 2015
DGS 2015 Tercih Kılavuzu Yayımlandı

DGS 2015 Tercih Kılavuzu Yayımlandı

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz DGS seçim işlemleri , 31 Ağustos – 4 Eylül 2015 tarihleri aralarında ÖSYM’nin https://ais . osym . gov . tr internet adresinden yapılacaktır . Adaylar tercihlerini , TC Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak bireysel olarak internet tarafından yapacaklardır . Tercihlerle ilgili bilgilere aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir .

Genel Bilgiler , Temel İlke ve Kurallar

TABLO – 1 . Merkezi Yerleştirme İle Dikey Geçiş Ifade Edilecek Yükseköğretim Lisans Programları

TABLO – 1’de Bulunan Yükseköğretim Lisans Programlarının Koşul ve Açıklamaları

TABLO – 2 . Ön Lisans Mezuniyet Alanlarına Göre Dikey Geçiş Yapılabilecek Lisans Programları

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur .

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2015- DGS TERCİH KILAVUZU

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.