Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Coğrafya Ögretmenliği Başvuruları Bugün Başladı

Coğrafya Ögretmenliği Başvuruları Bugün Başladı

Coğrafya Ögretmenliği Başvuruları Bugün Başladı

Merhaba değerli okurlarımız MEB Coğrafya bölümü için öğretmen atama müracat sayfası açıldı. Ataması yapılamayan Coğrafya bölümündeki öğretmenler ilk atama, yeniden atama ve kurumlar arası yeniden atama durumuna göre tercihlerini yaparak başvurularını yapabilecekler.Öğretmenlerin 2015 Öğretmenlik İçin Müracat Ve Atama Duyurusunu dikkatle okuduktan sonra , Elektronik başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Milli Eğitim Bakanlığı Coğrafya öğretmen atama sonuçlarını ne zaman açıklayacağı henüz bilinmiyor

İlk Atama Başvurusu İçin Tıklayınız

Yeniden Atama Başvurusu İçin Tıklayınız

Kurumlar Arası Yeniden Atama Başvurusu İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.