Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Çiftçi Borçlarına Karşı CHP Teklifi

12 Temmuz 2015
Çiftçi Borçlarına Karşı CHP Teklifi

Çiftçilerin T.C. Ziraat Bankası, kamu bankaları ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarının eklenen faizlerinin yüzdesine, ücretine bakılmaksızın silinmesi için Ankara (ANKA) CHP kanun teklifi verdi.

Çiftçilerin T.C. Ziraat Bankası, Kamu Bankaları, Tarım Kredi Kooperatifi, Elektrik Dağıtım Şirketlerine olan Borçlarının Faizlerinin Silinmesine Dair Kanun Teklifini Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, TBMM Başkanlığına sundu.

CHPnin TMMM Başkanlığına Sunduğu Teklif:

Çiftçilerin Tarım Kredi Kooperatifleri, T.C. Ziraat Bankası, kamu bankalarınaolan borçların faizlerinin tamamı yok edilecek.

Kamu bankaları ile Tarım Kredi Kooperatiflerine vadesi geçmiş zirai kredi borçlarını ödeyememiş olan sıkıntıda çiftçilerin vade günü geldiği halde ödeyemediği borçlarının faizleri yok edilecek, ana parası faizsiz ve gecikme zammı olmadan on sekiz eşit taksite bölünecek.

Üreticilerin tarımsal sulama için kullandıkları elektrik borçlarının faizleri silinecek, ana para 18 eşit taksite bölünecek. (ANKA)

(MG/ORH)

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çiftçi Borçlarına Karşı CHP Teklifi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.