Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

CHP Haksız Atamaları Açıklıyor

10 Temmuz 2015
CHP Haksız Atamaları Açıklıyor

Cumhuriyet Halk Partisi yapılan haksız atamalara DUR! demek için halkın bilgilenebileceği ” haksizatamalar.org ” linkli web sitesini yayına sürdü. Web sitesinde kamuda yapılan haksız atamalara ilişkin halka açıklama yapılarak bilgilendiriliyor.. Kim nereye atanmış, kimin akrabası bilgileri tek tek bilgilendirmeler arasında..

 

CHP Haksız Atamaları halkla paylaşmak amacıyla haksizatamalar.org websitesini açtı. Site de kamuda yapılan haksız atamalara ilişkin bilgiler yayınlanıyor.. Kim nereye atanmış, kimin akrabası bilgileri tek tek yazılmış. Sizde siteye girebilir, yapılan haksız atamaları görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

CHP Haksız Atamaları Açıklıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.