Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çalışan Anneye 1000 TL Destek Kapsamı Degişti

29 Kasım 2015
Çalışan Anneye 1000 TL Destek Kapsamı Degişti

Çalışan Annelere Bakıcı Parası

Çalışan Bayanlara 300 euroluk bakıcı desteğinde hedeflenen 5 bin aileye ulaşılamadı  koşullar esnetildi, başvurular yeniden açıldı.

Merhaba değerli okurlarımız. Evde bakım hizmeti yolu ile kayıtlı kadın istihdamının destek projesi kapsamında Uylumanın ilk olarak denenecegi illerden olan İzmir,Bursa ve Antalya’da başvuru şartları değiştirilerek müracatlar uzatılarak yeniden alınıyor.

300 euro çocuk bakıcısı detegi için hedef olan 5 bin aileye bir türü ulaşamayınca, SGK kontrolünde yürütülen proje için yürürlükte olan müzakereler sonucunda, daha fazla insanın kayıt olmasını saglamak amacı ile bir yol haritası belirlencek. Sizde  www.sgk.gov.tr internet sitesinden ‘Evde Çocuk Bakımı Projesi Ön Başvuru’ linkinden başvuru yapılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Hangi Üniversitelere Yatay Geçiş Daha Kolaydır başlıklı makalemizde bölüm değiştirme, öğrenci ve öğrencinin yatay geçiş yapması hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.