Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bütün Taşeron Personeline Kadro Verildi

22 Mart 2016
Bütün Taşeron Personeline Kadro Verildi

Tüm Taşeron Personeline Kadro Verildi

Ak Parti Grup toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu taşeron işçiler için yapılan çalışmalar ile ilgili tüm detaylar hakkında açıklamalar yaptı.

Davutoğlu “Yardımcı işlerde çalışanları da kamuya almayı kararlaştırdık. Böylece dışarıda kalan tek bir taşeron işçisi kalmayacak. Bu kişiler aynı yerde çalışmaya devam edecekler” diyen Davutoğlu konuşmasına şöyle devam etti.

Davutoğlu, “Tüm taşeron işçilerimizle ilgili bir müjdeli haberi paylaşmak istiyorum. Seçim öncesi vaatlerimiz arasında yer alan asılişi yapan taşeron işçileri kamuya personeli olarak alacağımızı belirtmiştik. Taşeron işçilerle ilgili tüm çalışmalar asıl işlerde çalışanları kamuya alacağız. Ak parti seçim vaatleri arasında olmamasına rağmen adalet ve eşitlik gereği bir karar daha aldık.Yardımcı işlerde çalışan kardeşlerimiz için de hükümet olarak kamuya almaya kararlaştırdık. Böylece ister asıl iş olsun ister yardımcı iş olsun dışarıda kalan hiçbir taşeron işçi kalmayacak inşallah.” açıklamasında bulundu.

Bir önceki yazımız olan 15 Bin Polis Alımı Yapılacak başlıklı makalemizde 15 bin memur alımı, 15 bin polis alımı ve 2015 bin polis memuru alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.