Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Borcu Olanlara Borçlarını Ödeme İmkanı

29 Temmuz 2015
Borcu Olanlara Borçlarını Ödeme İmkanı

Borcu Olanlara Borçlarını Ödeme İmkanı

Nakit gereksinimi olan bireyler için bankaların çeşitli adlarla kredi imkanları yer alıyor . Belli oranlarda faizle verilen krediler, tüketicilerin bireysel ihtiyaçlarını, ev ve otomobil satın almalarını kolaylaştırıyor. Fakat bankalardan aldığı krediyi, ya da kredi kart borcunu düzenli ödemeyenler, hukuki müddetçe girenler ise kara listeye girmekten kurtulamıyor. Bankalar Kredi Takip Merkezinde kara liste denilen listeye ismi yazılan müşterilerine 5 sene süresince kredi ya da kredi kartı vermiyor. Peki bu durumdaki tüketici bu borç sarmalından ne türlü çıkacak? Esasen bankalara borcu var, kredi de çekemezse bu borçları ne türlü kapatacak? İşte bu olan kişlere hizmet verdiğini söyleyen bireyler var.

Peki bu bankasız kredi çekme sağlayan , komisyonla kredi veren bireyler ne civarı güvenilir? İşte merak edenler için destek vermek yerine belli bir süre araştırdık ..Borçlu olanlara borç ödeme için fırsat

Bankalara ve borcunuz olduğu kişilere ne türlü borcunuzu ödeyeceğinizi düşünüyor musunuz? Nakit sıkıntısı yasıyor olabilirsiniz. Buna çözüm olarak finans sektöründe çeşitli prosedürlere yönelik kredi veren bireyler ve kurumlar var. Fakat bunların çoğu illegal yollardan çalışıyor.

Bankalardan kredi çekemeyen, nakit ihtiyacını yasal yollardan çözemeyen bu kişiler, bir tür tefeci olan ve yüksek faizle ve komisyonla kredi veren bu kişilerin tuzağına düşüyor. Ödedikleri parayı senetle teslim edenler de var, karşılığında ev, araç teminatı isteyen de. İsterseniz size kredi çekelim, isterseniz biz kullanalım krediyi size senetle verelim, diyerek insanların zayıf noktalarını kullanarak tuzaklarına düşürüyorlar. İsteyenlere düzmece refarans vererek, güven kazanmaya çalışıyorlar. Komisyon fiyatları ise bankaların kat kat fazlası. Dolayısıyla bankalara borcunu ödeyemeyen kişilerin bu komisyonları ödemesi de hiç mümkün görünmüyor. Örneğin 5.000 TL kredi isteyen birine 250 peşin, +250 TL ise krediyi aldığında yüzde 10 komisyon istiyorlar.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.