Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Borçların Faizleri Siliniyor

15 Eylül 2015
Borçların Faizleri Siliniyor

Borçların Faizleri Siliniyor

Merhaba değerli Okurlarımız Borçlar siliniyor Genel Sağlık Sigortası borçları ve faizleri gelire göre silinecek. 30 Eylül’e kadar başvurmayanlar eski borçları ödeyecek işte ayrıntılar

Bugüne kadar gelir testi hiç yaptırmayan lar için gelir testine başvurma hakkı getirildiğini hatırlatan Bakan Erdem, Nisan 2014 ve önceki aylara ilişkin olup ödenmemiş olan genel sağlık sigortası prim borçları olan vatandaşlara bu borçlarını peşin veya 6, 9, 12 ve 18 taksitle ikişer aylık dönemler halinde ödeyerek, sağlık hizmetlerinden yararlanma imkanı tanındığını anlattı.

Borcu olan vatandaşlar borçları faizleri ile birlikte silinecek. Borcu olan vatandaşların en son 30 Eylül tarihinde  müracatta bulunması gerekmektedir. Başvuruda bulunan kişiler gelir testi yaptırıp faizli borçlarından kurtulabilecekler.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları başlıklı makalemizde 2015 yurtdışı alımları, afganistan İşçi alımı ve eleman alımı yapan İnşaat firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Borçların Faizleri Siliniyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.