Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bir Erkegin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım ?

19 Kasım 2015
Bir Erkegin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım ?

Bir Erkegin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız ?

Merhaba değerli okurlarımız Bir erkek her fırsatta sizinle ilgileniyorsa yanınızda olmaya özen gösteriyorsa ve çeşitli bahanelerle mesajlar atıp sosyal medyada sizi takip ediyorsa sizden hoşlanıyor demektir.

Aslında sözsüz çıkma teklifleri vardır. Örnegin sosyal medyadasınız yine örnek verelim twitter tasınız. yazdıgınız her mesajı begenen veya favorilerine alan bir erkek varsa ona dikkat edin. Veya Facobook tasınız koydugunuz her fotografı begenip altına yorum yazan bir erkek varsa buna dikkat edin işte bunlar, zaten sizden hoşlandıgını gösteren ama konuşmaya cesaret edemeyen birini gösteren işaretlerdir.

Bu durumda onunla iletişim kurma görevide bayanlara düşmekte yani hoşlandıgını anladıgınız andan itibaren,ona yeşil ışık yakmakta sizin göreviniz. Çünki bazı erkekler reddedilmekten korkar bu yüzden duygularını açıklamakta çok zorlanıyorlar. Ve kadınlardan bir takım işaretler bekliyorlar. O işaret geldiginden itibarende bülbül gibi şakımaya başlarlar.

 

Bir önceki yazımız olan Kimler Ehliyet Alamaz başlıklı makalemizde Ehliyet, ehliyet alma işlemleri ve ehliyet alma şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.